Działka rolna Pewel Wielka
Pewel Wielka, śląskie
- 199 000 zł
- 5 006 m²
- 39,75 zł/m²
Edyta Grela
Skontaktuj się
Działka rolna Pewel Wielka
Pewel Wielka, śląskie
zaktualizowane:
11 kwietnia 2026
Działka rolna Pewel Wielka
Zaktualizowane: 11 kwietnia 2026
199 000 zł 5 006 m² 39,75 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 199 000 zł (39,75 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: rolna, 5 006 m²
- kształt: nieregularny; teren pochyły, pusta
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd
- Źródło: biuro nieruchomości: Edyta Grela Investment, zaktualizowane: 11.04.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Opis nieruchomości
Działka w Pewli Wielkiej, położona w województwie śląskim, w powiecie żywieckim, w gminie Jeleśnia o powierzchni 5006 m². Wieś górska położona w dolinie Pewlicy i na zboczach dwóch pasm górskich: Pasma Pewelskiego i Pasma Laskowskiego. Obydwa pasma należą do Beskidu Makowskiego. Działka usytuowana na osiedlu mieszkaniowym Wytrzyszczon.
Aktualnie przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: działka rolna. (...)
601 424...
601 424 219